Lot 2531
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Twee transferware vaasjes

2

20e eeuw, Japan

Twee transferware vaasjes gedecoreerd met floraal decor. Conditie: een vaasje met twee hals haarlijnen, zie fotos

H 15,5 cm

€ 25,00

Hamerprijs: € 25