Lot 152
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Hugo Veit (20e eeuw)

'Maya Bazoeki als Electra' / Maya Bazoeki as Electra

gesigneerd met initialen en gedateerd 'HV 64' (in de druk linksonder), opnieuw gesigneerd 'Hugo' (in potlood rechtsonder), opnieuw gedateerd '1964' en getiteld (in potlood linksonder)

litho, 45x31 cm (met lijst: 54x37 cm)

Conditie: papier gebobbeld, enkele kreukels, verder goed

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25