Lot 148
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Rotterdamse School (20ste eeuw)

Willemsbrug, Rotterdam

aquarel en krijt op papier, 49x68,5 cm (met lijst: 61x81 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25