Lot 145
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Pieter Cornelis Stamperius (1885-1941) en Franz Charlet (1862-1928)

Jardin des Tuileries, Parijs; Brugge

beide gesigneerd

1x pastel, 1x kleurenets, diverse afmetingen: 48x61 cm en 52x41 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25