Lot 141
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Roger Chailloux (1931-1977)

'Inscription d'un mouvement'

gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld 'Roger Chailloux 1963 1/20' (links/rechtsonder)

ets, 46,5x51 cm (met lijst: 75x96 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30