Lot 138
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Ger Langeweg (1891-1970)

Spelende kinderen bij molen, Brugge

gesigneerd en onduidelijk gedateerd 'Brugge / G Langeweg'(rechtsonder)

houtskool op papier, 71x60 cm (met lijst: 96x82 cm)

Conditie: Land randen 2 kleine scheurtjes en gaatje.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25