Lot 16
Vendue Next Door | 9 november 2020
Carel Kneulman (1915-2008)

'Aanval' (1960)

gesigneerd, gedateerd en getiteld (op een sticker op de achterzijde)

collage, 35,5x51 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30