Lot 17
Vendue Next Door | 9 november 2020
Carel Kneulman (1915-2008)

Abstracte compositie

gesigneerd (rechtsonder)

aquarel op papier, 35x50,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25