Lot 136
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Cyril Moret (20e eeuw)

Veldweg met bomen

gesigneerd 'C. Moret' (linksonder)

olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 41x50 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25