Lot 134
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Wim Bouwsema (1936)

Stilleven met kruik en boomstronk

gesigneerd en gedateerd 'Wim Bouwsema. '59' (rechtsonder)

olieverf op doek, 55x50 cm (met lijst: 62x57 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25