Lot 133
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Savigny (20ste eeuw)

Figuren voor tempel

gesigneerd 'Savigny' (rechtsonder)

olieverf op doek, 72,5x60 cm (met lijst: 76x63 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40