Lot 131
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Diverse makers, 20e eeuw (7x)

Leo Kurpershoek (1885-1970), Hollandse School (2x) en Fantin (20ste eeuw), Robert Kazimir (1914-2002); Matthijs Maris (reproductie); B. De Bakker naar Jacques de Sève en Hollandse School (3x)

Place du Tertre te Parijs; Molen; Het bruggetje; Langs de vaart. Salzburg, Getreidegasse; Sint-Vituskerk Hilversum; La chèvre naine; Biddend meisje in begraafplaats; Kasteel; Koningskinderen

Enkele gesigneerd.

3x aquarellen en 1 krijt op papier, diverse afm van circa 38x26 cm tot 52x42 cm, 2x ets, 1 reproductie, 1x houtskooltekening; 1x inkt op papier, 1x prent, diverse afm van circa 32x26 cm tot 53x42 cm (afm. incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25