Lot 129
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Lucebert (1924-1994)

gesigneerd in potlood, gedateerd 1967 en genummerd 133/190

aquatint, zonder lijst 56x77 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120