Lot 127
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Sees Vlag (1934-2018) (4x)

Vier vakantie taferelen (Buitenlandse landschappen)

alle in potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en drie werken tevens genummerd

4 linosnedes in kleur, alle zonder lijst, afmetingen circa 50x65 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180