Lot 126
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Sees Vlag (1934-2018) (3x en 1 reproductie)

Vier taferelen van Den Haag, de prent van de Nieuwe Kerk is een reproductie in offset.

In potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en twee werken genummerd

2 lino's in kleur, 1 zeefdruk en een offset print, alle zonder lijst, afm. van 50x40 tot 50x65 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200