Lot 125
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Sees Vlag (1934-2018) (2x)

Spaans Karveel (Maritiem Museum Rotterdam) en Maarphoorn

beide in potlood gesigneerd genummerd en gedateerd resp. 1965 en 1966

2 kleurenlino's, zonder lijst (één met passe-partout), afm. 57x48 cm en 55x40 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80