Lot 118
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Jean-Paul Marsman

Z.A.P.

gesigneerd en gedateerd 1998

olieverf op doek, zonder lijst, 60x50 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45