Lot 117
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Jean-Paul Marsman

gesigneerd en gedateerd 1998

olieverf op doek, zonder lijst, 40x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40