Lot 115
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Ivo de Weert (20e eeuw)

Op Byzantijns grondgebied

gesigneerd, getiteld en gedateerd 1995 (op label op achterzijde)

acryl en bladgoud op board, zonder lijst, 87x70 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25