Lot 111
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Paula Thies (1920-2000)

Appelboom

gesigneerd, getiteld en gedateerd '74-75 (op het spieraam), tevens gemonogrammeerd en gedateerd (linksonder)

olieverf op doek, 101x91 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90