Lot 110
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Eric de Nie (1944)

Abstracte compositie in wittinten

gesigneerd en gedateerd 1981 (op de achterzijde)

olieverf op doek, 61x96 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200