Lot 109
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Hans Truyen en Pim Olivier (3x)

Figuur in tuin en Twee surreële landschappen

1 kleurenprent en 2 litho's, alle drie met potlood gesigneerd en genummerd, afm tot 41,5x47 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40