Lot 108
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Klaas Gubbels (1934)

Tafel met koffiepot

gesigneerd met potlood en gedateerd '79 (rechtsonder)

litho, oplage 61/75, met lijst: 37x37 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120