Lot 38
Vendue Next Door | 7 December 2020
Jan Montyn (1924-2015) en onbekende maker (eind 20ste eeuw)

Abstracte compositie (2x)

Beide gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood '14/25 Montyn 1981' en onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

litho, 1x druk:62x58 cm (ingelijst: 80x60 cm) en 1x druk: 34x48 cm (geheel papier: 49x65 cm) zonder lijst.

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40