Lot 124
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Diverse makers (9x)

20e eeuw.

Houtsnede: Anton Pieck, geitje / prent: Amsterdams straatje / tekening: Dijkwel, geitje / houtskooltekening: molen aan de waterkant / prent: J. Garjeanne, boerderijtje / olieverf op doek: P. Seston, bloemstilleven / olievef op doek: wintergezicht / ets: stadsgracht / aquarel: willy Kenniphaas, viooltjes.

Van 25x28 tot 35x42 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90