Lot 3011
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Een Transition-stijl gestoken notenhouten driezits canapé

19e eeuw.

Op gebogen poten, de rugleuning met strikken en met luipaard print bekleding.

105x180x70 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140