Lot 47
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Keith Haring en andere makers, Drukwerk (8x)

Tentoonstellingsaffiche van Keith Haring: theater der Welt 85 Frankfurt (1x ingelijst en 2x los opgerold). Affiche Alexander Calder '74, reclame Oto Tonic en kleurenlitho: landschap en hierbij twee viltstiftekeningen: wandelende penissen, vrolijk en droevig.

Van 49x34 cm tot 119x86 cm (glas Haring beschadigd).

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260