Lot 2527
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Twee blauw-wit kop en schoteltjes

Schoteltjes gedecoreerd met voorstellingen van bloemen binnen een tuin, kopjes met figuren decor

19e eeuw, China

Een kopje met een haarlijn, een schoteltje met een haarlijn, rand fritting

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60