Lot 2526
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Twee Chinees porseleinen fencai vaasjes en drie borden

20e eeuw en Qianlong.

Een balustervormige vaas met lotusdecor, een vaasje met figuren en teksten en de borden (2+1) met florale decors (borden beschadigd en gelijmd).

H 22 en 15 cm, D ca. 22 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280