Lot 2525
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Drie gesneden houten vormstukken

20e eeuw.

Een liggendeputai met een driepoot pad (beschadigingen), een staande Shaolao met een kraanvogel, als lampvoet en een Balinees snijwerk van een danseres. (Enkele beschadigingen).

Resp. L 36 cm, H 48 en 28 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25