Lot 22
Vendue Next Door | 9 november 2020
Jan van Lijnschooten (1875-1958)

Boerderij met vrouw en kippen

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 52x62 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70