Lot 45
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Indonesische en Europese School (20e eeuw) (3x)

Ongesigneerd: bootjes aan de oever, Klaas de Poel, boten aan een kade en L. Postma, Amsterdams stadsgezicht.

Twee aquarellen en een olieverf op board, van 28x36 tot 41x47 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30