Lot 44
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Klaas de Poel (20e eeuw) (4x)

Meisje met bootje op het strand, stadsgezicht naar Ch. Leickert, stilleven met groenten en vaas en bosgezicht.

Drie gesigneerd, 2x olieverf op doek en 2x aquarel, van 48x65 tot 82x65 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180