Lot 43
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Klaas de Poel (20e eeuw) (2x)

Abstracte composities.

Olieverf op doek, l.b. en r.o. getekend, 80x85 cm en 106x95 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80