Lot 42
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Klaas de Poel (20e eeuw)

Pointillistisch havengezicht, naar H.J. Wolter.

Olieverf op doek, zonder lijst, l.o. getekend, 130x140 cm (doek beschadigd).

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30