Lot 41
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Klaas de Poel (20e eeuw)

Abstracte compositie "Masten".

Olieverf op doek, l.o. getekend en '85, 150x162 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120