Lot 40
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Hollandse School, 20e eeuw

Boerderijen en molen aan een poldersloot.

Olieverf op doek, 100x130 cm (enkele beschadigingen op doek en lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60