Lot 36
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Hollandse School (20ste eeuw) en Kaare Espolin Johnson (Noors, 1907-1994) (reproductie)

De muzikant ; Het binnenhalen van de netten

1x gesigneerd ‘emile p 59’ (rechtsonder)

diverse afm van circa 19x12,5 cm tot 31x22 cm (met lijst: van circa 29x21,5 cm tot 56x40 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30