Lot 34
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Theo Steyaert (1922-1963) (3x)

Landschap

alle gesigneerd waarvan 2 gedateerd '1956'

2x olieverf op doek, 1x aquarel, diverse afm van circa 42x32 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25