Lot 31
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Marinus Gidding (1863-1925)

Molen bij een plas

gesigneerd 'M Gidding' (linksonder)

aquarel, 60x70 (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60