Lot 30
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Marinus Gidding (1863-1925) en Hollandse School (20ste eeuw)

Waterland; De waterkant

beide gesigneerd (rechtsonder)

beide aquarel, diverse afm van circa 57x72 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25