Lot 27
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Hallvor Nordskog (1908-2002)

'Fyrste snø på Skorve-fjell' / Eerste sneeuw op de Skorve bergen

gesigneerd en gedateerd '63' (rechtsonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op board, 46x54,5 cm (met lijst: 56x65 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140