Lot 25
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Eileen Ewan (20ste eeuw)

Het citroenmeisje

gesigneerd 'Eileen Ewan' (linksonder)

olieverf op doek, 86x76 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25