Lot 24
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Nicolas Manev (Bulgaars, 1940)

Zonsopgang

gesigneerd 'Manev' (rechtsonder) en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 65x81 cm (met lijst: 66x83 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140