Lot 23
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)

Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven

gesigneerd 'P. J. A. Wagemans' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 66x86 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120