Lot 22
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Kees Heynsius (1890-1981)

Gezicht op Laroche, België

gesigneerd 'Kees Heynsius' (rechtsonder) en geannoteerd 'Laroche' (op de achterzijde), mogelijk uit 1924 toen Kees naar Laroche reisde

olieverf op doek, 50x60cm (met lijst: 54x65 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120