Lot 21
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Kees Heynsius (1890-1981)

Gezicht op Barr, Frankrijk

gesigneerd 'Kees Heynsius' (rechtsonder), geannoteerd 'Barr' (op de achterzijde) mogelijk uit 1933 toen Kees naar Barr reisde

olieverf op doek, 42x57,5 cm (met lijst: 57x72 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140