Lot 20
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
André van der Vossen (1893-1963)

Boerderij

gesigneerd 'André van der Vossen' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x60 cm (met lijst: 54x65 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60