Lot 19
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Elias Stark (1849-1933) en Hollandse School

Heidelandschap

1 gesigneerd 'E. Stark' (linksonder)

beide olieverf op board, diverse afm van circa 35x48 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180