Lot 107
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Itta Smeets (1941-2002)

Zonder titel (1989)

gesigneerd en gedateerd 'ITTA SMEETS 1989' (op de achterzijde)

mixed media en collage op papier, 23x21 cm (incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Orez Mobiel, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25